Návštevnosť
TOPlist
O nás

 

Co předcházelo založení ReLions a důvod odchodu z Pretorians

 

Historie založení ReLions

ReLions vznikl z mnoha důvodů, z nichž je nejdůležitější pohled všech prvních členů cechu. Podstata rovnosti, společné chvíle strávené ve hře bez zbytečných dohadování a pohoda, která v cechu vládne – to je prostředí pro vznik nových přátelství, herních partnerství a bezvadná spolupráce všech členů. Doufám, že nám tahle pohoda dlouho vydrží.

ReLions zahájil svou činnost 28. listopadu 2014. Založila jsem ho po dvoudenní úvaze, jakou cestou se ve hře dál vydat. V den D byl přijatý do cechu Zweitečátko, jeden z mých největších přátel, který mi pomáhal vyexpit cech a podílel se také na všech základních prvotinách, důležitých pro prezentaci cechu. Za Filípkovu pomoc velmi děkuji. Technické věci nejsou moje silná stránka.

V krátkém čase jsem v cechu přivítala další první členy, kteří mi jsou oporou pořád. Podali přihlášku na Fóru hry – rEPRO8 a Clementha, nebo byli přijati oslovením Meri přímo ve hře – pato111, MissiPippi, eresseion, Nean, TSMDryus, MarilynMonro, Ninja2Girl, xJenaX (Honzíka jsem vzala do cechu já a jsem moc ráda, že po přihlášení byl mile překvapen), ItaloFernand, Rastt, HustleTrees, Upon, mirikana, Batistaa, Shayia, R0yalCrown.

Hned v prvním měsíci po vzniku ReLions jsme uskutečnili naši první cechovní soutěž. Byl to bezvadný nápad Ninji2Girl (Jenny), která pomáhala i s další soutěží. Ta se teprve uskuteční – pracovali jsme na ní tři lidé – Zweite, Ninja2Girl a já (Meripa). Několikahodinové vymýšlení hladkého průběhu mého námětu s úpravami, videem a dalšími, nemálo náročnými podklady pro soutěž – to všechno v brzké době čeká Lvy.

Budeme spolupracovat s Ymčou na všech velkých projektech, které již probíhají a ještě proběhnou. Jsem velmi ráda, že mám ve hře tak bezvadného přítele, jako je on.

Jsem moc ráda, že mám v cechu výborné lidi, kteří mi pomáhali se všemi aktivitami. Moc si vážím každé pomoci.

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat